оператор call-центра boʻsh ish oʻrni

19.09.2024
40 000 ₽/oy dan
Bevosita ish beruvchi
  • Metro: Калужская
  • Manzil: Москва, Обручева улица, 27к8
  • Faoliyat sohasi: Qurilish sohasi xodimlari
  • Ixtisoslashuv: Santexnik, Elektrchi
  • Faoliyat sohasi: Ma’muriy-xo‘jalik xodimlari, ofis uchun xodimlar
  • Ixtisoslashuv: Ofis-menejer
  • Bandlik turi: Doimiy
  • Ish vaqti: Masofadan turib ishlash
Majburiyatlar

Условия:

Удалённая работа без посещения офиса (обучение 5 рабочих дней)

- Оклад + KPI

Требования:

Грамотная устная и, обязательно, грамотная письменная речь

- Уметь работать в режиме многозадачности

- Стрессоустойчивость

- Вежливость, тактичность

- Уверенный пользователь ПК

- Важно - наличие опыта работы в CRM

- Опыт работы в продажах или клиентском сервисе

- Быстрая обучаемость, нацеленность на результат

- Внимательность к деталям

- Наличие ПК, гарнитуры и устойчивого интернета

- Тишина в рабочее время

Обязанности:

Прием и обработка входящих обращений от действующих клиентов в каналах связи: телефон, e-mail, мессенджеры

- Совершение исходящих звонков (не продажи). Консультация по вопросам обслуживания

- подтверждение заказов и перенос времени заказов

- Формирование задач в системе CRM

Aloqa maʼlumotlari
Отдел Кадров
Oʻxshash boʻsh ish oʻrinlari
  • Shahar: Ивантеевка г.о./Московская область
  • Mutaxassislik boʻyicha ish tajribasi: Tajribasiz
19.09.2024
30 000 dan ₽/oy
  • Shahar: Санкт-Петербург/Ленинградская область
18.09.2024
60 000 dan ₽/oy
  • Faoliyat sohasi: Restoran va kafelar, umumiy ovqatlanish sohasi uchun xodimlar, Ma’muriy-xo‘jalik xodimlari, ofis uchun xodimlar
18.09.2024
0 р. ₽/oy
  • Faoliyat sohasi: Ma’muriy-xo‘jalik xodimlari, ofis uchun xodimlar, Savdo-sotiq, ulgurji savdo, menejerlar
  • Mutaxassislik boʻyicha ish tajribasi: 1 yildan 3 yilgacha
17.09.2024
45 000 dan ₽/oy
13.09.2024
50 000 dan ₽/oy