it, internet, telekom: boshqa mutaxassislik boʻsh ish oʻrni

23.10.2024
75 000 ₽/oy dan
  • Shahar: Екатеринбург/Свердловская область
  • Manzil: Свердловская обл г Екатеринбург
  • Faoliyat sohasi: IT, Internet, telekom
  • Ixtisoslashuv: Boshqa mutaxassislik
  • Bandlik turi: Doimiy
  • Ish vaqti: Smenalik ish jadvali
Majburiyatlar

Вакансия компании ИП Пересыпкин Игорь Сергеевич
Динамично развивающаяся компания по предоставлению услуг, связанных с обеспечением маневровых передвижений на путях необщего пользования.

Обязанности

- Маневровая работа на подъездных путях ВРК 1.

- Закрепление подвижного состава, с выездом на пути ОАО "РЖД" ст. Екатеринбург-Сортировочный.

Требования

- Знания требований Правил технической эксплуатации железных дорог Российской Федерации.

Условия

- Сменный график.

- Оплачиваемый отпуск.

- Новый год дома.

- Обеспечение спецодеждой в полном объёме.

- Адрес работы: Ст Екатеринбург Сортировочный, ВРК1 ул. Строителей 52.

Aloqa maʼlumotlari
Андрей Фёдорович
Oʻxshash boʻsh ish oʻrinlari
  • Shahar: Москва/Московская область
  • Faoliyat sohasi: Ishlab chiqarish uchun xodimlar, sanoat, IT, Internet, telekom
  • Mutaxassislik boʻyicha ish tajribasi: Tajribasiz
23.10.2024
85 000 dan ₽/oy
  • Shahar: Мытищи г.о./Московская область
  • Faoliyat sohasi: Ma’muriy-xo‘jalik xodimlari, ofis uchun xodimlar, Savdo-sotiq, ulgurji savdo, menejerlar, IT, Internet, telekom, Marketing, PR-reklama
22.10.2024
40 000 dan ₽/oy
  • Mutaxassislik boʻyicha ish tajribasi: 1 yildan 3 yilgacha
19.10.2024
180 000 dan ₽/oy
18.10.2024
55 000 dan ₽/oy
17.10.2024
80 000 dan ₽/oy