рентгенолаборант boʻsh ish oʻrni

19.09.2024
60 000 ₽/oy dan
Bevosita ish beruvchi
  • Metro: Юго-Западная
  • Manzil: Москва, 117к1
  • Faoliyat sohasi: Tibbiyot, farmatsevtika
  • Ixtisoslashuv: Boshqa mutaxassislik, Tibbiyot texnikasiga xizmat ko‘rsatish ustasi, Hamshira
  • Bandlik turi: Doimiy
  • Ish vaqti: Smenalik ish jadvali
Majburiyatlar

Условия:

- Полный рабочий день

- Гибкий график

- Соцпакет

- Официальное трудоустройство

Требования:

- Среднее медицинское образование

- Опыт работы необязателен, обучим

- Наличие действующего сертификата или аккредитации по специальности

- Удостоверение по радиационной безопасности 72 часа

Обязанности:

- Проведение рентгенографий в модальности КТ и МРТ

- Контроль качества полученных изображений

- Соблюдение правил радиационной безопасности

- Ведение документации

Aloqa maʼlumotlari
Отдел Кадров
  • Faoliyat sohasi: IT, Internet, telekom, Tibbiyot, farmatsevtika
  • Mutaxassislik boʻyicha ish tajribasi: 3 yildan 6 yilgacha
14.09.2024
120 000 dan ₽/oy
  • Mutaxassislik boʻyicha ish tajribasi: 1 yildan 3 yilgacha
07.09.2024
80 000 dan ₽/oy
  • Shahar: Подольск г.о./Московская область
  • Mutaxassislik boʻyicha ish tajribasi: 1 yilgacha
30.08.2024
100 000 dan ₽/oy