администратор салона красоты boʻsh ish oʻrni

19.09.2024
40 000 ₽/oy dan
Bevosita ish beruvchi
  • Metro: Коломенская
  • Manzil: Москва, Каширское шоссе, 14
  • Faoliyat sohasi: Ma’muriy-xo‘jalik xodimlari, ofis uchun xodimlar
  • Ixtisoslashuv: Ofis-menejer
  • Faoliyat sohasi: Fitness, go‘zallik
  • Ixtisoslashuv: Ma’mur, Sartarosh
  • Faoliyat sohasi: Boʻsh ish oʻrinlari
  • Ixtisoslashuv: Tajribasiz
  • Faoliyat sohasi: Top-menejment, rahbarlar
  • Ixtisoslashuv: Boshqa mutaxassislik
  • Bandlik turi: Doimiy
  • Ish vaqti: Smenalik ish jadvali
Majburiyatlar

Условия

- График работы сменный (2/2 или 3/3)

- Режим с 10 до 22ч.

- В крупнейшую федеральную сеть детских салонов красоты в связи с расширением штата требуется администратор в ТРК "Гудзон" (м. Нагатинская, м. Коломенская).

- Отличная проходимость, много клиентов.

- Высокая зарплата.

- Оформление по ТК РФ

- Гарантированный оклад.

- Заработная плата 40.000 - 60.000 (выход+%+допы)

- Если вам нужна стабильная работа с постоянным доходом, вы не привыкли сидеть без дела и вы любите детей: добро пожаловать к нам!

- Сменный график работы На территории работодателя

Требования

- Позитивный настрой

- Доброжелательность

- Любовь к деткам и творческий подход к работе

- Умение пользоваться компьютером

- Знание кассовой технички

- Знание кассовой дисциплины

- Опыт работы администратором желателен

Обязанности

- Открытие-закрытие салона

- Консультации клиентов по товарам и услугам

- Учет клиентов

- Контроль работы мастеров

- Работа с кассой, терминалом

- Учет товара

- Соблюдение требований по уровню обслуживания клиентов

Aloqa maʼlumotlari
Алена Пешехонова
  • Faoliyat sohasi: Qurilish sohasi xodimlari, Ma’muriy-xo‘jalik xodimlari, ofis uchun xodimlar
  • Mutaxassislik boʻyicha ish tajribasi: Tajribasiz
19.09.2024
40 000 dan ₽/oy
  • Shahar: Ивантеевка г.о./Московская область
19.09.2024
30 000 dan ₽/oy
  • Shahar: Санкт-Петербург/Ленинградская область
18.09.2024
60 000 dan ₽/oy
  • Faoliyat sohasi: Restoran va kafelar, umumiy ovqatlanish sohasi uchun xodimlar, Ma’muriy-xo‘jalik xodimlari, ofis uchun xodimlar
18.09.2024
0 р. ₽/oy
  • Faoliyat sohasi: Ma’muriy-xo‘jalik xodimlari, ofis uchun xodimlar, Savdo-sotiq, ulgurji savdo, menejerlar
  • Mutaxassislik boʻyicha ish tajribasi: 1 yildan 3 yilgacha
17.09.2024
45 000 dan ₽/oy